1-041-24-0804-4242-NG,
Serie 1/041-08-G
Klep 1/041-24/0804/4242-NG DC
Het magneetventiel type 1/041 met schroefdraadaansluiting, is van het gedwongen controletype. Het afdichtingselement is een metalen zuiger met een ringvormige PTFE-afdichting. Het ventieltype is robuust en geschikt voor hoge drukken tot 70 of 100 bar. Bij kleppen met gedwongen sturing is het servobeginsel gekoppeld aan directe bediening. Geforceerde regelafsluiters combineren de voordelen van deze typen bediening. De kleppen schakelen van 0 bar tot de maximale bedrijfsdruk en kunnen worden toegepast waar direct werkende kleppen worden gebruikt.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 1/041-24/0804/4242-NG DC
Type aansluiting, klepzitting24G3/4 20mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)7.5 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel04PTFE
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen2446W
Beschermingsklasse2IP65
Klep optieNGnormaal gesloten + Fitting met NPT (G-schroefdraad niet van toepassing)
Nominale drukPN160
Drukbereik0 - 70 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -40 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid .242 Steel K05124XX | klemmenkast M16x1,5 | 100% ED | IP65 | Cable clamping range 5 - 10mm | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx |
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten | Vrouwelijke draad conisch
Leakage rateB - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]