1-041-24-1004-5242-NG,
Serie 1/041-08-G
Klep 1/041-24/1004/5242-NG AC
Het magneetventiel type 1/041 met schroefdraadaansluiting, is van het gedwongen controletype. Het afdichtingselement is een metalen zuiger met een ringvormige PTFE-afdichting. Het ventieltype is robuust en geschikt voor hoge drukken tot 70 of 100 bar. Bij kleppen met gedwongen sturing is het servobeginsel gekoppeld aan directe bediening. Geforceerde regelafsluiters combineren de voordelen van deze typen bediening. De kleppen schakelen van 0 bar tot de maximale bedrijfsdruk en kunnen worden toegepast waar direct werkende kleppen worden gebruikt.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 1/041-24/1004/5242-NG AC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 1/041 GE
| Versie | 1/041- | |
| Type klep | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd | |
| Type aansluiting, klepzitting | 24 | G3/4 20mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 7.5 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 04 | PTFE |
| Spanningstype | 5 | AC |
| Magnetisch vermogen | 24 | 46W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Klep optie | NG | normaal gesloten + Fitting met NPT (G-schroefdraad niet van toepassing) |
| Nominale druk | PN100 | |
| Drukbereik | 0 - 70 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -40 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Horizontale pijpleiding, naar boven rijden | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 Solenoid .242 Steel K05124XX | klemmenkast M16x1,5 | 100% ED | IP65 | Cable clamping range 5 - 10mm | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx | |
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | Vrouwelijke draad conisch | |
| Leakage rate | B - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |