2-529-23-0815-4328-OF,
14 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 2/529-0815
Klep 2/529-23/0815/4328-OF DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/529-23/0815/4328-OF DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 2/529
| Versie | 2/529- | |
| Type klep | Zitting klep Elektrisch servo-assistent | |
| Type aansluiting, klepzitting | 23 | G1/2 12mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 3.2 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 15 | PEEK/PCTFE-HP |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 32 | 23W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Klep optie | OF | normaal gesloten + Olie- en vetvrij |
| Nominale druk | PN450 | |
| Drukbereik | 1 - 300 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -30 °C naar 60 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -30 °C naar 60 °C | |