2-529-24-0815-3322-OF,
Serie 2/529-0815
Klep 2/529-24/0815/3322-OF AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/529-24/0815/3322-OF AC
Type aansluiting, klepzitting24G3/4 20mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)7 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel15PEEK/PCTFE-HP
Spanningstype3AC
Magnetisch vermogen3230W
Beschermingsklasse2IP65
Klep optieOFnormaal gesloten + Olie- en vetvrij
Nominale drukPN450
Drukbereik1 - 220 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -30 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -30 °C naar 40 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikOpen systeem, Drukverschil Ja
Leakage rateLeakage rate 2 accord. EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]