2-918-25-1024-8280-NG-2E,
14 mei 2026
Coaxial Valve pneum. direct
Serie 2/918-..-10-R280
Klep 2/918-25/1024/8280-NG-2E
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/918-25/1024/8280-NG-2E
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 2/918-10-R280 64 bar
| Versie | 2/918- | |
| Type klep | Coaxial Valve pneum. direct | |
| Type aansluiting, klepzitting | 25 | G1 25mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 14.5 m³/h | |
| Design | 28 | sliding type |
| Schijfgrootte | 0 | sliding |
| Drukbereik | 0 - 64 bar | |
| Controledruk | 4 - 8 bar | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 100 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 60 °C | |