2-918-25-1024-8280-NJ-1E,
14 mei 2026
Coaxial Valve pneum. direct
Serie 2/918-..-10-R280
Klep 2/918-25/1024/8280-NJ-1E
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/918-25/1024/8280-NJ-1E
Type klepCoaxial Valve pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting25G1 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)14.5 m³/h
Huisvesting10CW617N Messing
Zegel24PTFE/FKM
Functie8OPEN met de veer
Design28sliding type
Schijfgrootte0sliding
Drukbereik0 - 64 bar
Controledruk4 - 8 bar
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 100 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C