2-918-25-1024-8281-NJ-1E,
14 mei 2026
Coaxial Valve pneum. direct
Serie 2/918-10-R281
Klep 2/918-25/1024/8281-NJ-1E
De stuurventielen van het type 72 en 81 worden gebruikt als regelkleppen.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/918-25/1024/8281-NJ-1E
Type klepCoaxial Valve pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting25G1 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)14.5 m³/h
Huisvesting10CW617N Messing
Zegel24PTFE/FKM
Functie8OPEN met de veer
Design28sliding type
Schijfgrootte1sliding
Nominale drukPN120
Drukbereik0 - 120 bar
Controledruk4 - 8 bar
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 100 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Montagepositie elke
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep
Niet van toepassing
Niet van toepassing
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]