2-918-25-1024-R281-XX,
Serie 2/918-10-R281
Klep 2/918-25/1024/R281-XX
De stuurventielen van het type 72 en 81 worden gebruikt als regelkleppen.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/918-25/1024/R281-XX
Type klepCoaxial Valve pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting25G1 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)14.5 m³/h
Schijfgrootte1sliding
Klep optieXXTegendrukbestendig
Nominale drukPN120
Drukbereik0 - 120 bar
Controledruk4 - 8 bar
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 100 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Niet van toepassing
Klep optieXXTegendrukbestendig
BeschrijvingKan in beide richtingen worden doorstroomd en afgesloten
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]