A2302-0401-3802-XX,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-04
Klep A2302/0401/3802-XX AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2302/0401/3802-XX AC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting02DN20 20mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)9 m³/h
Huisvesting04EN-GJL250 Grijs gietijzer
Zegel01NBR
Spanningstype3AC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse2IP65
Klep optieXXnormaal gesloten
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 0.4 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Klep optieXXnormaal gesloten
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]