A2303-0401-5242-NO-B0,
Serie 23-04
Klep A2303/0401/5242-NO-B0 AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2303/0401/5242-NO-B0 AC
| Type aansluiting, klepzitting | 03 | DN25 25mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 12 m³/h | |
| Spanningstype | 5 | AC |
| Magnetisch vermogen | 24 | 46W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Nominale druk | PN16 | |
| Drukbereik | 0 - 1 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Horizontale pijpleiding, naar boven rijden | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 Solenoid .242 Steel K05124XX | klemmenkast M16x1,5 | 100% ED | IP65 | Cable clamping range 5 - 10mm | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |