A2308-0401-4352-NO,
Serie 23-04
Klep A2308/0401/4352-NO DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2308/0401/4352-NO DC
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting08DN80 80mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)89 m³/h
Huisvesting04EN-GJL250 Grijs gietijzer
Zegel01NBR
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen35150W
Beschermingsklasse2IP65
Klep optieNOnormaal open
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 0.3 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid .352 K05135XX Steel | terminal box M16x1,5 | IP65
Klep optieNOnormaal open
BeschrijvingVentiel sluit met elektrische spanning
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]