F2408-0804-5278-OF-F3-6I-3,
Serie 24-08
Klep F2408/0804/5278-OF-F3-6I-3 AC
Het afdichtingselement is een metalen zuiger met ringvormige zittingafdichting. Klepontwerp met zuigergeleidingsbanden en gegroefde ring. Geschikt voor een groot aantal toepassingen door het gebruik van verschillende afdichtings- en behuizingsmaterialen. Door de vorm van de zuiger bouwen de kleppen meestal hoger op dan membraankleppen. Met Type 24 kunnen echter drukverschillen tot 40 bar worden geschakeld, en in speciale uitvoeringen tot 100 bar. Schroefbare klepzitting van roestvrij staal is verplicht. Zeer grote verscheidenheid aan opties.
Volg deze link voor meer informatie:
Magneetspoel .278
Certificaten
ATEX-spoel .278 Certificaat typeonderzoek
EU-conformiteitsverklaring ATEX-klep + spoel .278
Instructie ATEX klep + spoel .278
Erkenning van productiekwaliteitsborging in overeenstemming met 2014/34/EU (ATEX)
Anderen
Gegevensblad magneetsensor Turck BIM-PST-Y1X
Goedkeuring magnetische sensor BIM-PST-Y1X Zone 1
Capteur de la carte de service, instructions de réglage
IECEx Certificate all Sensors BIM-XXX-Y1
Behandeling van olie- en vetvrije optie F en OF
EG-verklaring van overeenstemming
REACH Verklaring
RoHS Verklaring
| Versie | F | |
| Type klep | 24 | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd |
| Type aansluiting, klepzitting | 08 | DN80 80mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 87 m³/h | |
| Spanningstype | 5 | AC |
| Magnetisch vermogen | 27 | 47W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 10 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 40 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -40 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Horizontale pijpleiding, naar boven rijden | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 Solenoid .278 Steel K05927XX | klemmenkast M16x1,5 | 100%ED | Cable clamping range 6.5 - 9.5mm | Duty cycle 100% | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx | Gas: Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb | Dust: Ex II 2D Ex mb tb IIIC T130°C Db |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 35.4 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 1500 ms | Off: 3000 ms | |