F2408-0804-5278-XX,
Serie 24-08
Klep F2408/0804/5278-XX AC
Het afdichtingselement is een metalen zuiger met ringvormige zittingafdichting. Klepontwerp met zuigergeleidingsbanden en gegroefde ring. Geschikt voor een groot aantal toepassingen door het gebruik van verschillende afdichtings- en behuizingsmaterialen. Door de vorm van de zuiger bouwen de kleppen meestal hoger op dan membraankleppen. Met Type 24 kunnen echter drukverschillen tot 40 bar worden geschakeld, en in speciale uitvoeringen tot 100 bar. Schroefbare klepzitting van roestvrij staal is verplicht. Zeer grote verscheidenheid aan opties.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep F2408/0804/5278-XX AC
Type aansluiting, klepzitting08DN80 80mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)87 m³/h
Spanningstype5AC
Magnetisch vermogen2747W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieXXnormaal gesloten
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 10 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 40 °C
Temperatuur Omgevingvan -40 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid .278 Steel K05927XX | klemmenkast M16x1,5 | 100%ED | Cable clamping range 6.5 - 9.5mm | Duty cycle 100% | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx | Gas: Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb | Dust: Ex II 2D Ex mb tb IIIC T130°C Db
Klep optieXXnormaal gesloten
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht35 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 1500 ms | Off: 3000 ms