3-045-24-0815-5352-XX,
Serie 3/045
Klep 3/045-24/0815/5352-XX AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 3/045-24/0815/5352-XX AC
| Type aansluiting, klepzitting | 24 | G3/4 22mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 5.3 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 15 | PEEK/PCTFE-HP |
| Spanningstype | 5 | AC |
| Magnetisch vermogen | 35 | 150W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Klep optie | XX | mengen/distribueren |
| Nominale druk | PN250 | |
| Drukbereik | 0 - 80 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -30 °C naar 40 °C | |
| Beschrijving | Universeel ontwerp | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |