B3702-0404-4808-HA,
Serie 37-04
Klep B3702/0404/4808-HA DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B3702/0404/4808-HA DC
Type aansluiting, klepzitting02DN20 20mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)8.5 m³/h
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieHAnormaal gesloten + Handmatige opheffing HA
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 16 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten | Handwiel onder de fitting
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]