B4658-0804-4808-NO,
Serie 46-08
Klep B4658/0804/4808-NO DC
De magneetventiel van het type 46 voor systeemdrukken tot 100 bar. Een drukverschil van ca. 1 bar is noodzakelijk voor een goede werking. Hoogwaardige magneetventiel voor vloeistoffen en gassen van roestvast staal met lange levensduur, geschikt voor hoge schakelcycli. Voor gebruik met zuurstof in gastoevoersystemen kan het ventiel olie- en vetvrij worden ontworpen. De uitvoering normaal open -NO is ook mogelijk, evenals explosiebeveiliging.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B4658/0804/4808-NO DC
Type aansluiting, klepzitting58G3/8 8mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)1.1 m³/h
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieNOnormaal open
Nominale drukPN100
Drukbereik1 - 70 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -40 °C naar 60 °C
Montagepositie elke
Aangepast gebruikOpen systeem, Drukverschil Ja
Klep optieNOnormaal open
BeschrijvingVentiel sluit met elektrische spanning
Leakage rateB - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht0.95 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 400 ms | Off: 200 ms