B4668-0804-4808-NG,
14 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 46-08
Klep B4668/0804/4808-NG DC
De magneetventiel van het type 46 voor systeemdrukken tot 100 bar. Een drukverschil van ca. 1 bar is noodzakelijk voor een goede werking. Hoogwaardige magneetventiel voor vloeistoffen en gassen van roestvast staal met lange levensduur, geschikt voor hoge schakelcycli. Voor gebruik met zuurstof in gastoevoersystemen kan het ventiel olie- en vetvrij worden ontworpen. De uitvoering normaal open -NO is ook mogelijk, evenals explosiebeveiliging.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B4668/0804/4808-NG DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 46-DN8
Certificaten
ATEX Bobina .808 Certificado de examen de tipo
EU Conformiteitsverklaring ATEX klep + spoel .808
Instructies ATEX-kleppen + spoel .808
Erkenning van productiekwaliteitsborging in overeenstemming met 2014/34/EU (ATEX)
STEP Files
046.000680_B4648-68-0804-.802.stp
| Versie | B | |
| Type klep | 46 | Zitting klep Elektrisch servo-assistent |
| Type aansluiting, klepzitting | 68 | G1/2 8mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 1.6 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 04 | PTFE |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 80 | 24W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Klep optie | NG | normaal gesloten + Fitting met NPT (G-schroefdraad niet van toepassing) |
| Nominale druk | PN100 | |
| Drukbereik | 1 - 100 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 60 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -40 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | elke | |
| Aangepast gebruik | Open systeem, Drukverschil Ja | |
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | Vrouwelijke draad conisch | |
| Leakage rate | B - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |