B4858-0809-0012-NG,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 48-0809
Klep B4858/0809/0012-NG AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B4858/0809/0012-NG AC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 48 FFKM
STEP Files
048.001295_B4868-0802-.148.stp
| Versie | B | |
| Type klep | 48 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 58 | G3/8 8mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 1.1 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 09 | FFKM |
| Spanningstype | 0 | AC |
| Magnetisch vermogen | 01 | 18,5W/24VA |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Klep optie | NG | normaal gesloten + Fitting met NPT (G-schroefdraad niet van toepassing) |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 3 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -15 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -15 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Horizontale pijpleiding, naar boven rijden | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | Vrouwelijke draad conisch | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |