A4823-1001-1101-CH,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 48-10-EN161
Klep A4823/1001/1101-CH DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A4823/1001/1101-CH DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 48 G1/2 EN161
STEP Files
A482310014-evsa.stp
| Versie | A | |
| Type klep | 48 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 23 | G1/2 12mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 2.1 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 01 | NBR |
| Spanningstype | 1 | DC |
| Magnetisch vermogen | 10 | 15W |
| Beschermingsklasse | 1 | IP65 |
| Klep optie | CH | normaal gesloten + EN161 - EU-typeonderzoek gas |
| Nominale druk | PN16 | |
| Drukbereik | 0 - 1 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 60 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1x solenoid IP54, |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |