C5121-1014-0012-NJ,
Serie 51-10
Klep C5121/1014/0012-NJ AC
Zware messing magneetventiel met servozuiger tot aansluitmaat G2-DN50 mm. Het drukbereik is 0,5 tot max. 40 bar en kan worden gebruikt als alternatief voor de 40 serie wanneer drukken van meer dan 20 bar moeten worden gecontroleerd.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep C5121/1014/0012-NJ AC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 51-10
Videos
| Versie | C | |
| Type klep | 51 | Zitting klep Elektrisch servo-assistent |
| Type aansluiting, klepzitting | 21 | G1/4 13mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 1.8 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 14 | PTFE/NBR |
| Spanningstype | 0 | AC |
| Magnetisch vermogen | 01 | 18,5W/24VA |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Klep optie | NJ | normaal open + Fitting met NPT (G-schroefdraad niet van toepassing) |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0.5 - 40 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -20 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Open systeem, Drukverschil Ja | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
| Beschrijving | Ventiel sluit met elektrische spanning | Vrouwelijke draad conisch | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 0.7 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 90 ms | Off: 120 ms | |