A5231-1002-1012-NG-F,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 52-10
Klep A5231/1002/1012-NG-F DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5231/1002/1012-NG-F DC
Datablad expliciet
| Versie | A | |
| Type klep | 52 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 31 | G1/8 1.5mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.07 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 02 | FKM |
| Spanningstype | 1 | DC |
| Magnetisch vermogen | 01 | 18,5W/24VA |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Nominale druk | PN100 | |
| Drukbereik | 0 - 90 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -11 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -11 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 0.4 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 80 ms | Off: 100 ms | |