A5251-1002-0012-OF,
Serie 52-10
Klep A5251/1002/0012-OF AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5251/1002/0012-OF AC
Type klep52Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting51G3/8 1.5mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)0.07 m³/h
Huisvesting10CW617N Messing
Zegel02FKM
Beschermingsklasse2IP65
Klep optieOFnormaal gesloten + Olie- en vetvrij
Nominale drukPN100
Drukbereik0 - 90 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -11 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -11 °C naar 40 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx |
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]