A5542-1004-1802-NG,
Serie 55-1004
Klep A5542/1004/1802-NG DC
Magneetventiel type 55 met ijzeren hogedrukgedeelte voor drukken tot 200 bar. Het ventiel wordt door veerkracht gesloten in de ruststand (NC). De bekrachtigde solenoïde trekt het solenoïde-armatuur tegen de kracht van de veer in naar de tegenkern. Het ventiel open. Direct gestuurde ventielen van dit type hebben geen differentiële druk nodig. De ventielen worden gebruikt gebruikt voor kleinere debieten en hoge mediumdrukken.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5542/1004/1802-NG DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 55 1004-200
STEP Files
055.000059_A5540-..04-.802.stp
| Versie | A | |
| Type klep | 55 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 42 | G1/4 2mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.13 m³/h | |
| Spanningstype | 1 | DC |
| Magnetisch vermogen | 80 | 24W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Klep optie | NG | normaal gesloten + Fitting met NPT (G-schroefdraad niet van toepassing) |
| Nominale druk | PN200 | |
| Drukbereik | 0 - 100 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -40 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .802 Steel K05180XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | Vrouwelijke draad conisch | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 2.1 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 100 ms | Off: 150 ms | |