A6346-1006-7304-NG,
Serie 6346-6358
Klep A6346/1006/7304-NG
2/2-weg drukbediende Bolvormige ventiel type 63-04 met 30mm of 40mm compacte aandrijving. De zitting, de spindelafdichting en de O-ringen zijn variabel van NBR, FKM of EPDM, vanaf 40 bar is de zittingafdichting standaard van PTFE. Procesaansluiting naar keuze G1/4-G3/8 , nominale zittingbreedte tussen DN1mm tot DN6mm. De max. schakeldruk hangt af van de nominale zittingbreedte en de grootte van de actuator.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A6346/1006/7304-NG
Type klep63Zitting klep pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting46G1/4 5mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)0.5 m³/h
Huisvesting10CW617N Messing
Zegel06EPDM
Volume van de eenheid30 cm³
Klep optieNGFitting met NPT (G-schroefdraad niet van toepassing)
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 100 bar (de maximale bedrijfsdruk vereist een regeldruk van min. 6 bar)
Controledruk4 - 8 bar
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 100 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Niet van toepassing
BeschrijvingVrouwelijke draad conisch
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]