A9123-0804-4808-F-A9,
Serie A91-0804 Cryo
Klep A9123/0804/4808-F-A9 DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A9123/0804/4808-F-A9 DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 91DT-LIN 16 bar
Anderen
Maak de bovenkant van de klep los van de fitting voordat u gaat lassen
Behandeling van olie- en vetvrije optie F en OF
| Type aansluiting, klepzitting | 23 | G1/2 13mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 3.8 m³/h | |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 80 | 24W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 16 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -196 °C naar 60 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -40 °C naar 60 °C | |
| Omvang van de levering | 1 Klep |
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | Afstand tussen ventielhuis en actuator | |
| Leakage rate | B - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |