A9123-0804-4808-F,
Serie A91-0804 Cryo
Klep A9123/0804/4808-F DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A9123/0804/4808-F DC
Type aansluiting, klepzitting23G1/2 13mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)3.8 m³/h
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieFnormaal gesloten + Olie/vetvrij + droog
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 16 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -196 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -40 °C naar 60 °C
Omvang van de levering1 Klep
Leakage rateB - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]