B4858-0809-0012-OF,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie B48
Klep B4858/0809/0012-OF AC
De ventielschijf wordt rechtstreeks door de magnetische kracht opgetild, waardoor de ventiel geschikt is voor lage drukken tot 4 bar en vacuümtoepassingen. Hoge inwendige dichtheid bij de laagste middendruk. Door de afwezigheid van controlekanalen is het type 48 minder gevoelig voor verontreiniging.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B4858/0809/0012-OF AC
Type klep48Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting58G3/8 8mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)1 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel09FFKM
Beschermingsklasse2IP65
Klep optieOFnormaal gesloten + Olie- en vetvrij
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 3 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -15 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -15 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx |
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]