B4859-0809-0012-XX,
Serie B48
Klep B4859/0809/0012-XX AC
De ventielschijf wordt rechtstreeks door de magnetische kracht opgetild, waardoor de ventiel geschikt is voor lage drukken tot 4 bar en vacuümtoepassingen. Hoge inwendige dichtheid bij de laagste middendruk. Door de afwezigheid van controlekanalen is het type 48 minder gevoelig voor verontreiniging.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep B4859/0809/0012-XX AC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 48
STEP Files
046.000783_B4649-0802-_012.stp
| Versie | B | |
| Type klep | 48 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 59 | G3/8 10mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 1.2 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 09 | FFKM |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Klep optie | XX | normaal gesloten |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 2 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -15 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -15 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Horizontale pijpleiding, naar boven rijden | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .012 K05101XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |