D2409-0401-5272-5P,
Serie D24-04
Klep D2409/0401/5272-5P AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep D2409/0401/5272-5P AC
Type aansluiting, klepzitting09DN100 100mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)135 m³/h
Spanningstype5AC
Magnetisch vermogen27100W
Beschermingsklasse2IP65
Klep optie5Pnormaal gesloten + Reedcontact 2-draads RC27-S-M12-4P
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 16 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht47.6 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 3000 ms | Off: 4000 ms