D2409-0401-5272-IQ,
Serie D24-04
Klep D2409/0401/5272-IQ AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep D2409/0401/5272-IQ AC
| Type aansluiting, klepzitting | 09 | DN100 100mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 135 m³/h | |
| Spanningstype | 5 | AC |
| Magnetisch vermogen | 27 | 100W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Nominale druk | PN16 | |
| Drukbereik | 0 - 16 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Horizontale pijpleiding, naar boven rijden | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |