D2409-0402-4272-7E,
Serie D24-04
Klep D2409/0402/4272-7E DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep D2409/0402/4272-7E DC
Type aansluiting, klepzitting09DN100 100mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)135 m³/h
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen27100W
Beschermingsklasse2IP65
Klep optie7Enormaal gesloten + Handmatige opheffing HA + Reedcontact 2-draads RC27-S-M12-4P
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 16 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]