D2409-0402-4272-PW,
Serie D24-04
Klep D2409/0402/4272-PW DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep D2409/0402/4272-PW DC
Type aansluiting, klepzitting09DN100 100mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)135 m³/h
Huisvesting04EN-GJL250 Grijs gietijzer
Zegel02FKM
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen27100W
Beschermingsklasse2IP65
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 16 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
BeschrijvingVentiel sluit met elektrische spanning | Lengte van het ventiel volgens EN 558-1 R1
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht48 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 5000 ms | Off: 3000 ms