E4322-0806-4808-KT-NG,
14 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie E43-08-802
Klep E4322/0806/4808-KT-NG DC
De magneetventielen van de Serie 43, geschikt voor gassen en vloeistoffen zonder vaste deeltjes, dichten de klepzitting af met behulp van een rubberen membraan. Krachtgestuurde magneetventielen zijn ideaal voor toepassingen waar direct werkende ventielen nodig zijn. Deze ventielen werken al vanaf 0 bar drukverschil en combineren de voordelen van servo en direct gestuurde ventielen. Een ongewoon breed scala aan opties maakt de 43 serie met draadaansluitingen tot de specialist par excellence.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep E4322/0806/4808-KT-NG DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 43-08 G1/4-G1
Certificaten
ATEX Bobina .808 Certificado de examen de tipo
EU Conformiteitsverklaring ATEX klep + spoel .808
Instructies ATEX-kleppen + spoel .808
Erkenning van productiekwaliteitsborging in overeenstemming met 2014/34/EU (ATEX)
Anderen
Materiaalcertificaat EPDM_Food
EG-verklaring van overeenstemming
REACH Verklaring
RoHS Verklaring
STEP Files
E4322-....-.808.stp
Videos
| Versie | E | |
| Type klep | 43 | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd |
| Type aansluiting, klepzitting | 22 | G3/8 13mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 3 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 06 | EPDM |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 80 | 24W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 16 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -30 °C naar 60 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -30 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | Rij verticaal omhoog (voorkeur), of rij liggend | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
Niet van toepassing
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | Vrouwelijke draad conisch | EPDM-FDA membraan | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |