E4322-0806-4808-NJ,
Serie E43-08-802
Klep E4322/0806/4808-NJ DC
De magneetventielen van de Serie 43, geschikt voor gassen en vloeistoffen zonder vaste deeltjes, dichten de klepzitting af met behulp van een rubberen membraan. Krachtgestuurde magneetventielen zijn ideaal voor toepassingen waar direct werkende ventielen nodig zijn. Deze ventielen werken al vanaf 0 bar drukverschil en combineren de voordelen van servo en direct gestuurde ventielen. Een ongewoon breed scala aan opties maakt de 43 serie met draadaansluitingen tot de specialist par excellence.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep E4322/0806/4808-NJ DC
STEP Files
043.004402_E4321-23-....-.808-NO.stp
| Type aansluiting, klepzitting | 22 | G3/8 13mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 3 m³/h | |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 80 | 24W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Klep optie | NJ | normaal open + Fitting met NPT (G-schroefdraad niet van toepassing) |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 16 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -30 °C naar 60 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -30 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | Rij verticaal omhoog (voorkeur), of rij liggend | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Beschrijving | Ventiel sluit met elektrische spanning | Vrouwelijke draad conisch | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |