E4324-0806-4808-HA,
Serie E43-08-802
Klep E4324/0806/4808-HA DC
De magneetventielen van de Serie 43, geschikt voor gassen en vloeistoffen zonder vaste deeltjes, dichten de klepzitting af met behulp van een rubberen membraan. Krachtgestuurde magneetventielen zijn ideaal voor toepassingen waar direct werkende ventielen nodig zijn. Deze ventielen werken al vanaf 0 bar drukverschil en combineren de voordelen van servo en direct gestuurde ventielen. Een ongewoon breed scala aan opties maakt de 43 serie met draadaansluitingen tot de specialist par excellence.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep E4324/0806/4808-HA DC
Type aansluiting, klepzitting24G3/4 20mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)9.5 m³/h
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieHAnormaal gesloten + Handmatige opheffing HA
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 16 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -30 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -30 °C naar 60 °C
MontagepositieRij verticaal omhoog (voorkeur), of rij liggend
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten | Handwiel onder de fitting
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]