3-045-24-0815-4352-UA,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 3/045
Klep 3/045-24/0815/4352-UA DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 3/045-24/0815/4352-UA DC
Link Icon
Datablad expliciet
Versie3/045-
Type klepZitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting24G3/4 22mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)5.3 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel15PEEK/PCTFE-HP
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen35150W
Beschermingsklasse2IP65
Klep optieUAOlie- en vetvrij + mengen/distribueren
Nominale drukPN250
Drukbereik0 - 80 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -30 °C naar 40 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid .352 K05135XX Steel | terminal box M16x1,5 | IP65
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]