3-045-24-0815-4352-UA,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 3/045
Klep 3/045-24/0815/4352-UA DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 3/045-24/0815/4352-UA DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 3/045
STEP Files
073.001391_3-045-25-0815-.352.stp
| Versie | 3/045- | |
| Type klep | Zitting klep electr. direct | |
| Type aansluiting, klepzitting | 24 | G3/4 22mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 5.3 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 15 | PEEK/PCTFE-HP |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 35 | 150W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 |
| Klep optie | UA | Olie- en vetvrij + mengen/distribueren |
| Nominale druk | PN250 | |
| Drukbereik | 0 - 80 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -30 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 Solenoid .352 K05135XX Steel | terminal box M16x1,5 | IP65 |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |